Mimarlar, müteahhitler ve yapı sahipleriyle 15 yıllık bir arada çalışma kültürüne sahibiz. Görmek istediğinizi anlamak öncelikli hedefimiz. Tasarımdan önce, istek ve ihtiyaçlarınızı en ön planda tutarak mekanınız için en uygun çözümleri sunuyor, proje sonunda dilediğiniz boyuttaki tasarımla mekanınızın değerini artıyoruz. Tasarlamış olduğunuz ya da her hangi bir yerde görüp beğendiğiniz su dekoru ürününü sizin mekanınıza uygun ölçülerde üretiyoruz.

Projeniz için Neler Yapabiliriz?

Birlikte Çalışma Kültürü

Sizinle ofisinizde veya proje alanında bir araya gelerek projenizi inceler, hayallerinizi dinler ve neler yapabileceğimizi açıklarız.

Kusursuz ve Zamanında Montaj

Ürün önerimiz ve bütçemiz onay aldıktan sonra avans alarak imalata başlarız. İmalatlarımız işin büyüklüğüne göre 5 ila 30 iş günü sürmektedir. Dünyanın her yerinde montaj hizmeti verebiliyoruz. Montaja başlamak için taahhüt etiğimiz günde ekibimizle gelir ve yine işin büyüklüğüne göre 1 ila 3 işgününde montajı bitirir ve çalışır halde teslimat yaparız.

İnovatif Projelendirme

Projenizin Autocad dosyasını alır, ölçülerinize uygun şekilde ürünü tasarlar ve 3D olarak size bütçesiyle birlikte sunarız. Projeleriniz için hayal edebileceğiniz tüm açık ve kapalı mekan su dekorlarını sizin için büyük bir titizlik içerisinde projelendiririz.

Hızır Teknik Servis

Sorun çıktığında veya bakım gerektiğinde veya revizyon talep ettiğinizde teknik servis ekibimiz en geç iki gün içinde yerinde servis verir.

NASIL İLERLİYORUZ?

Proje Uygulama Aşaması

01

KEŞİF

2D ve 3D  projenizi inceliyor, vizyonunuzu ve hayallerinizi öğreniyor, gerekiyorsa yerinde ölçü alıyoruz.

02

TASARIM

Mimar ve mühendis kadrolarımızla projenize değer katacak alternatifli tasarım önerilerinde bulunuyoruz.

03

İMALAT

İstediğiniz büyüklükteki dekorasyonları, kaliteli malzeme ve işçilikle uluslararası standartlarda üretiyoruz. 

04

MONTAJ

Ürünleri, proje sahasına güvenli bir şekilde sevk ediyor, uzman montörlerimizle kusursuz sağlamlıkta monte ediyoruz.

KİMLERLE ÇALIŞTIK?

Referanslarımız